Detský džavot sa našimi učebňami ozýval v 4 turnusoch, ktoré boli plné angličtiny, zábavy a hier.

Deti si okrem aktivít v školských priestoroch užili aj niekoľko výletov. Navštívili sme jaskyňu Driny, pozreli sme si výcvik policajných psov, jazdili sme na koňoch, vyšantili sme sa v lanovom centre a na detskom dopravnom ihrisku. Pri téme Tajomstvá nášho mesta sme sa dostali do katakomb františkánskeho kostola a neobišli sme ani univerzitné laboratórium či požiarnikov.

V čase obeda sa o nás výborne postarali zamestnanci reštaurácie Ofsajd a hotela Barbakan v Trnave, ktorým by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať.

vallis-deti-anglicka-akademia-trnava

Projekty, na ktorých deti pracovali, boli doplnené hravými aktivitami, hudbou a kreatívnymi činnosťami, ktoré si pre deti pripravili naše animátorky. Práve ony boli pre deti výnikajúcim spestrením. Deti si vďaka nim museli vyskúšať, aké to je, keď im niekto nerozumie, ako mu to majú vysvetliť, a aj vďaka tomu sa prirodzene naučili množstvo užitočných fráz a slovíčok.

Celý program vyvrcholil slávnostnou promóciou za účasti rodičov, kde deti dostali diplomy a predviedli v krátkom programe, čo sa naučili.

Veríme, že deti s nami strávili pekný čas, na ktorý budú rady spomínať, a že ich o rok budeme môcť s novou koncepciou opätovne privítať.