Letný program CONNECT

Mal si už niekedy pocit, že aj keď sa učíš angličtinu dosť dlho, stále nevieš dobre reagovať? Máš pocit, že niektoré frázy zo školských učebníc sú zastarané a málo používané v bežnom živote? Nudia ťa bežné hodiny angličtiny? Chcel by si nájsť konečne niekoho, s kým sa angličtina stane naozaj zaujímavá? Ak si aj ty kladieš niektorú z týchto otázok a nevieš, ako na ne nájsť odpoveď, MY SME TU PRÁVE PRE TEBA! Náš letný program CONNECT ti pomôže zažiť reálnu angličtinu v reálnom svete plnom informácií, zábavy, hier a úžasných dobrodružstiev.

Ak nechceš sedieť celé leto pri počítači či telke a máš záujem spoznať nových ľudí, dozvedieť sa niečo viac o zaujímavých témach a chceš získať zručnosti potrebné do života, prihlás sa k nám!

Ak si vo veku od 14 do 18 rokov a o nudu nemáš záujem, PRÍĎ.

Čo všetko ťa v CONNECTe čaká?

Každý deň ťa bude čakať nový zaujímavý workshop, ako napr. Science full of experiments; Digital era and art, Real life English a mnoho ďaľších!

Ak si teda teenager, ktorý je zvedavý, neznáša nudu a nechce sa počas leta cítiť sám, PRIPOJ SA K NÁM, pretože LETNÝ PROGRAM CONNECT ČAKÁ NA TEBA!

VYUŽI ČAS EFEKTÍVNE, SPRAV PRE SEBA NIEČO UŽITOČNÉ, SPOZNAJ NOVÉ VECI A URČITE NEOĽUTUJEŠ!

Už teraz sa na Teba teší tím skvelých lektorov, ktorí sú tu pre Teba.

Prečo práve CONNECT?

 • CONNECT nie je detský letný tábor. CONNECT je séria workshopov skombinovaná so zaujímavým výletom a angličtinou.
 • Zaujímavé témy (CONNECT ponúka témy, ktoré nie sú založené na typických témach z učebníc, ktoré sa opakujú v každom ročníku v školách. Témy sú príťažlivé svojou aktuálnosťou a využiteľnosťou v praxi).
 • Reálna angličtina (CONNECT používa aktuálne frázy a jazyk, ktorý vychádza z bežnej komunikácie anglicky hovoriacich ľudí)
 • 2 in 1 – JAZYK A OBSAH (CONNECT neponúka iba zlepšovanie jazyka, ale podnecuje rozvoj intelektuálnej úrovne účastníkov – povzbudzuje k premýšľaniu, zároveň poskytuje aj informácie a vedomosti, ktoré rozšíria obzory jeho účastníkov)
 • REAL LIFE EXPERIENCE (v CONNECTE Vás naučíme, ako efektívne komunikovať s ľuďmi, zažijete prácu s nimi v teréne)
  • Angličtina hrou a zábavou (interaktívne zapájanie účastníkov do workshopov, učenie sa prostredníctvom pokusov, skúsenie si práce žurnalistu, kvízy a vytváranie blogu)
  • Angličtina bez učebnice (klasicke hodiny angličtiny nahradí angličtina podaná živo, netradične a interaktívne)
 • ROZUMIEME SI NAVZÁJOM (CONNECT Vás naučí rozumieť konvenčnému správaniu iných národov, spolu si vysvetlíme, v čom sú od nás odlišní, aj to, aké správanie sa od nás vyžaduje v komunikácii s nimi – multikultúrna spoločnosť)
 • Angličtina bez hraníc (v CONNECTe preferujeme komunikáciu v angličtine, aby sa v nej účastníci mohli čo najviac zlepšovať)

Vek: 14 – 18 rokov

Turnus:

 • 9. – 13. júla 2018
 • 16. – 20. júla 2018

Cena: 69 €

Čas: pondelok – piatok, od 9.00 do 14.30 (+ zahrnutý obed a pitný režim)

V cene týždenného programu nie je zahrnuté vreckové a výdavky na denný výlet (strava, cestovné náklady – študenti majú dopravu zadarmo). Tieto prázdniny navštívime Aurelium v Bratislave:

Plagát CONNECT